Разлика помеѓу преработките на „Хард-рок“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Ја заштити „Хард-рок“: Зачестен вандализам ([edit=autoconfirmed] (истекува на 03:26, 21 јули 2010 (UTC)) [move=autoconfirmed] (истекува на 03:26, 21 јули 2010 (UTC)))
с (Откажано уредување 1134110 од (213.149.133.196 | Разговор))
с (Ја заштити „Хард-рок“: Зачестен вандализам ([edit=autoconfirmed] (истекува на 03:26, 21 јули 2010 (UTC)) [move=autoconfirmed] (истекува на 03:26, 21 јули 2010 (UTC))))