Разлика помеѓу преработките на „Полокване“

Додадени 32 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: th:โพโลเควน
с (Бот Додава: cs, da, de, gl, hu, lv, mr, ru, sr, ve, vi Менува: nl)
с (Бот Додава: th:โพโลเควน)
[[sw:Polokwane]]
[[szl:Polokwane]]
[[th:โพโลเควน]]
[[ve:Polokwane (Pietersburg)]]
[[vi:Polokwane]]
109.264

уредувања