Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 34 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sl:Semantika, tl:Semantika
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: sl:Semantika, tl:Semantika)
[[simple:Semantics]]
[[sk:Sémantika (náuka)]]
[[sl:Semantika]]
[[sr:Семантика]]
[[stq:Semantik af Betjuudengsleere]]
[[sw:Semantiki]]
[[ta:சொற்பொருளியல்]]
[[tl:Semantika]]
[[tr:Anlambilim]]
[[uk:Семантика]]
4.013

уредувања