Бисалтија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lt:Bizaltija
с (Бот: Менува Категорија:Области во Античка Македонија; козметички промени)
с (Бот Додава: lt:Bizaltija)
[[en:Bisaltia]]
[[es:Bisaltia]]
[[lt:Bizaltija]]
[[sh:Bisaltija]]
[[sv:Bisaltien]]
86.434

уредувања