Разлика помеѓу преработките на „PDF“

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот Менува: pt:Portable document format; козметички промени)
с (Бот Додава: roa-tara:Portable Document Format)
[[pt:Portable document format]]
[[ro:Portable Document Format]]
[[roa-tara:Portable Document Format]]
[[ru:Portable Document Format]]
[[simple:Portable Document Format]]
126.662

уредувања