Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Додадени 38 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот Додава: hu:FK Metalurg Szkopje)
с (Бот Додава: it:Fudbalski Klub Metalurg Skopje)
[[fr:Metalurg Skopje]]
[[hr:FK Metalurg Skoplje]]
[[huit:FKFudbalski Klub Metalurg SzkopjeSkopje]]
[[lt:FK Metalurg Skopje]]
[[hu:FK Metalurg Szkopje]]
[[nl:FK Metaloerg Skopje]]
[[ro:FK Metalurg Skopje]]
4.062

уредувања