Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Додаден 1 бајт ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Infobox web browser
| logo = [[File:Firefox 3.5 logo.png|118px|Mozilla Firefox Icon]][[File:Mozilla Firefox wordmark.svg|182px|Mozilla Firefox]]
| screenshot = <!--Do not change this image to a non-free version (this includes Windows Vista screenshots). It will be deleted or reverted. -->[[File:Firefox 3.6 Screenshot.png|300px]]
215

уредувања