Сливен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ar:سليفن
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: мапа -> карта)
с (Бот Додава: ar:سليفن)
[[Категорија:Населени места во Општина Сливен]]
 
[[ar:سليفن]]
[[bg:Сливен]]
[[cs:Sliven]]
[[en:Sliven]]
[[eo:Sliven]]
[[fi:Sliven]]
[[fr:Sliven]]
[[hr:Sliven]]
[[id:Sliven]]
[[os:Сливен]]
[[it:Sliven]]
[[ka:სლივენი]]
[[lt:Slivenas]]
[[nl:Sliven (stad)]]
[[nn:Sliven]]
[[no:Sliven]]
[[osnn:СливенSliven]]
[[pl:Sliwen]]
[[pt:Sliven]]
[[sk:Sliven]]
[[sr:Сливен]]
[[fi:Sliven]]
[[sv:Sliven]]
[[tk:Sliwen]]
[[tr:Sliven]]
[[tk:Sliwen]]
[[uk:Слівен]]
[[vo:Sliven]]
86.434

уредувања