Канџи: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bg:Канджи
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hr:Kanji)
с (Бот Додава: bg:Канджи)
[[az:Kanci]]
[[bat-smg:Kandžė]]
[[bg:Канджи]]
[[ca:Kanji]]
[[cs:Kandži]]
5.215

уредувања