Разлика помеѓу преработките на „2079“

Додадени 148 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: bat-smg, bh, fr, new, nn, pi, sk, tk, tt
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: bat-smg, bh, fr, new, nn, pi, sk, tk, tt)
[[Категорија:21 век]]
 
[[bat-smg:2079]]
[[bh:२०७९]]
[[fr:2079]]
[[it:2079]]
[[new:सन् २०७९]]
[[nn:2079]]
[[pi:२०७९]]
[[sk:2079]]
[[tk:2079]]
[[tt:2079]]
43.100

уредувања