Антанта: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: th:ไตรภาคี
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ar, be-x-old, cv, de, eo, eu, hu, id, ka, ko, lt, lv, simple, sv Брише: he Менува: ca, da, gl)
с (Бот Додава: th:ไตรภาคี)
[[sl:Antanta]]
[[sv:Ententen]]
[[th:ไตรภาคี]]
[[uk:Антанта]]
[[zh:三國協約]]