Гордонска брана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: no:Gordon vannkraftverk
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: vi:Đập Gordon)
с (Бот Додава: no:Gordon vannkraftverk)
[[ms:Empangan Gordon]]
[[nl:Gordondam]]
[[no:Gordon vannkraftverk]]
[[pl:Zapora Gordon]]
[[ru:Плотина Гордон]]
3.205

уредувања