Отвори го главното мени

Промени

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: vec:Òrgano (anatomia)
[[uk:Органи]]
[[ur:عُضو]]
[[vec:Òrgano (anatomia)]]
[[yi:גליד]]
[[zh:器官]]
10.025

уредувања