Разлика помеѓу преработките на „Танц“

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: hu:Tánc
с (Бот менува: Референци -> Наводи, креира -> создава)
с (Бот Додава: hu:Tánc)
[[hi:नृत्य]]
[[hr:Ples]]
[[hu:Tánc]]
[[ia:Dansa]]
[[id:Tari]]
2.774

уредувања