Разлика помеѓу преработките на „Мански јазик“

Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Менува: tr:Man dili
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Јазик)
с (Бот Менува: tr:Man dili)
[[sv:Manx (språk)]]
[[szl:Godka manx]]
[[tr:AdamMan dili]]
[[uk:Менська мова]]
[[zh:曼島語]]
5.665

уредувања