Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1622 година“

с
Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1622
с (Бот Додава: ar, az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, hsb, id, is, it, ja, ka, ko, la, lb, lv, new, nn, no, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, sw, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1622)
[[it:Categoria:Morti nel 1622]]
[[ja:Category:1622年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1622]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1622]]
[[ko:분류:1622년 죽음]]
59.415

уредувања