Разлика помеѓу преработките на „Самоилово Царство“

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: сеуште -> сѐ уште)
с
[[Категорија:Самоилово царство]]
 
[[de:Westbulgarisches Reich]]
[[hr:Samuilovo Carstvo]]
[[ka:დასავლეთ ბულგარეთის სამეფო]]
17

уредувања