Википедија:Лиценци за слики: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
<nowiki>{{</nowiki>[[:Шаблон:Јавен домен|Јавен домен]]<nowiki>}}</nowiki>
{{Јавен домен}}
<nowiki>{{</nowiki>[[:Шаблон:Јд-Не подлегаподложи на заштита|Јд-Не подлегаподлежи на заштита]]<nowiki>}}</nowiki>
{{Јд-Не подлега на заштита}}
<nowiki>{{</nowiki>[[:Шаблон:Јд-БританскаВлада|Јд-БританскаВлада]]<nowiki>}}</nowiki>