12 (број): Разлика помеѓу преработките

Одземени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Брише: mhr:12 (nombor)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: mhr:12 (nombor))
с (Бот Брише: mhr:12 (nombor))
[[lt:12 (skaičius)]]
[[lv:12 (skaitlis)]]
[[mhr:12 (nombor)]]
[[ms:12 (nombor)]]
[[myv:12 (ловома вал)]]
43.100

уредувања