Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Никулец“

нема опис на уредувањето
с
 
::''Ова статија е <font color="0000FF"><u>'''никулец'''</u></font>. Кликни на <font color="0000FF">"уреди"</font> да ја прошириш статијата.''
 
 
== Dictionary ==
* [http://www.iyisozluk.com/ Multi Language Turkish Dictionary]''English German Russian French Spanish Italian Japanese Korean Arabic Chinese''
 
 
[[Категорија:Никулец| ]]
Анонимен корисник