Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1063 година“

с
с (Бот Додава: an, ar, az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, de, eo, es, eu, fa, fr, gan, it, ja, ko, new, no, oc, pl, ro, ru, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
[[it:Categoria:Morti nel 1063]]
[[ja:Category:1063年没]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1063]]
[[ko:분류:1063년 죽음]]
[[new:पुचः:१०६३य् मदुगु]]
10.025

уредувања