Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ce:Кхаара
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ml:ബുധൻ (ദിവസം))
с (Бот Додава: ce:Кхаара)
[[ca:Dimecres]]
[[cbk-zam:Miercoles]]
[[ce:Кхаара]]
[[ceb:Miyerkoles]]
[[co:Marcuri]]
10.025

уредувања