Разлика помеѓу преработките на „Пјерлуиџи Колина“

Додадени 39 бајти ,  пред 9 години
с
с (Бот менува: интернационален -> меѓународен, интернационално -> меѓународно)
с (Бот Додава: sr:Пјерлуиђи Колина)
[[sk:Pierluigi Collina]]
[[sl:Pierluigi Collina]]
[[sr:Пјерлуиђи Колина]]
[[sv:Pierluigi Collina]]
[[tr:Pierluigi Collina]]
86.434

уредувања