Проект „Гутенберг“: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: ko:구텐베르크 프로젝트
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Менува: ko:구텐베르크 프로젝트)
[[ja:プロジェクト・グーテンベルク]]
[[ka:პროექტი გუტენბერგი]]
[[ko:프로젝트 구텐베르크 프로젝트]]
[[ksh:Projäkk Joodebersh]]
[[lt:Gutenbergo projektas]]
46.384

уредувања