Разлика помеѓу преработките на „Норвешка круна“

Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ko:노르웨이 크로네
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
с (Бот Додава: ko:노르웨이 크로네)
[[it:Corona norvegese]]
[[ja:ノルウェー・クローネ]]
[[ko:노르웨이 크로네]]
[[lt:Norvegijos krona]]
[[mr:नॉर्वेजियन क्रोन]]
86.434

уредувања