Категорија:Починати во 1009 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1009; козметички промени
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1009; козметички промени)
[[Категорија:Починати по години|1009]]
{{deathyr|100|9}}
{{Ризница-врска|1009 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1009]]
 
[[ar:تصنيف:وفيات 1009]]
[[it:Categoria:Morti nel 1009]]
[[ja:Category:1009年没]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1009]]
[[ko:분류:1009년 죽음]]
[[la:Categoria:Mortui 1009]]