Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1624 година“

с
Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1624
с (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1624)
с (Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1624)
[[id:Kategori:Kematian 1624]]
[[it:Categoria:Morti nel 1624]]
[[ja:カテゴリCategory:1624年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1624]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1624]]
[[ko:분류:1624년 죽음]]
10.025

уредувања