Разлика помеѓу преработките на „Америго Веспучи“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: oc:Amerigo Vespucci
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
с (Бот Додава: oc:Amerigo Vespucci)
[[nl:Amerigo Vespucci (persoon)]]
[[no:Amerigo Vespucci]]
[[oc:Amerigo Vespucci]]
[[pap:Amerigo Vespucci]]
[[pl:Amerigo Vespucci]]
86.434

уредувања