Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: zh-yue:巴巴羅薩作戰
с (Бот: Менува Категорија:Втора Светска војна; козметички промени)
с (Бот Додава: zh-yue:巴巴羅薩作戰)
[[yi:אפעראציע בארבאראסע]]
[[zh:巴巴羅薩作戰]]
[[zh-yue:巴巴羅薩作戰]]
109.264

уредувања