Разлика помеѓу преработките на „Адолф Андерсен“

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ca:Adolf Anderssen
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
с (Бот Додава: ca:Adolf Anderssen)
[[bg:Адолф Андерсен]]
[[br:Adolf Anderssen]]
[[ca:Adolf Anderssen]]
[[cs:Adolf Anderssen]]
[[da:Adolf Anderssen]]
59.415

уредувања