Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ab:Рихард Вагнер
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bar:Richard Wagner)
с (Бот Додава: ab:Рихард Вагнер)
{{Link FA|sr}}
 
[[ab:Рихард Вагнер]]
[[an:Richard Wagner]]
[[ar:ريتشارد فاغنر]]
10.025

уредувања