Краслава (општина): Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pl:Krāslavas novads
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ru:Краславский край)
с (Бот Додава: pl:Krāslavas novads)
[[lt:Kraslavos savivaldybė]]
[[lv:Krāslavas novads]]
[[pl:Krāslavas novads]]
[[ru:Краславский край]]
86.434

уредувања