Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Политика на Стариот Рим“

с
нема опис на уредувањето
с
| colspan="4" rowspan="1" style="text-align: center; background-color: #f2f2f2;" |[[Слика:rmn-military-header.png|rmn-military-header.png]]
|-
| colspan="4" rowspan="1" style="text-align: center;"|'''[[ПолитикаПолитики и управување во Стариот Рим]]'''
|-
| colspan="4" rowspan="1" style="text-align: center;"|