Елимеја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Менува Категорија:Области во Античка Македонија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Менува Категорија:Античко-македонски области; козметички промени)
с (Бот: Менува Категорија:Области во Античка Македонија)
{{наводи}}
 
[[Категорија:Области во АнтичкаКралството Македонија]]
941.847

уредувања