Разлика помеѓу преработките на „Состен“

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Менува Категорија:Антигониди
с
с (Бот: Менува Категорија:Антигониди)
 
[[Категорија:Кралеви на Античка Македонија]]
[[Категорија:АнтигонидиАнтигонидска династија]]
 
[[da:Sosthenes af Makedonien]]
941.847

уредувања