Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
 
[[az:Valentina Matviyenko]]
[[ba:Матвиенко, Валентина МатвиенкоИван ҡыҙы]]
[[be:Валянціна Матвіенка]]
[[be-x-old:Валянціна Мацьвіенка]]
46.384

уредувања