Разлика помеѓу преработките на „Њу Орлеанс“

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: nds:New Orleans
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Додава: nds:New Orleans)
[[mn:Нью-Орлеанс]]
[[mr:न्यू ऑर्लिन्स]]
[[nds:New Orleans]]
[[nds-nl:Niej Orleans]]
[[nl:New Orleans (stad)]]
3.985

уредувања