Разлика помеѓу преработките на „Јас-Наѓкун-Солнок“

Додадени 38 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {| align="right" border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" style="margin-left:0.5em;margin-bottom:0.5em; border-collapse:collapse;" width="250px" |- |align...)
 
 
{{Унгарија-никулец}}
{{Окрузи на Унгарија}}
 
[[Категорија:Окрузи вона Унгарија]]
[[Категорија:Унгарија]]