Отвори го главното мени

Промени

Одземени 29 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Брише: cbk-zam:1781, ty:1781
[[bs:1781]]
[[ca:1781]]
[[cbk-zam:1781]]
[[co:1781]]
[[cs:1781]]
[[tl:1781]]
[[tr:1781]]
[[ty:1781]]
[[uk:1781]]
[[ur:1781ء]]
58.155

уредувања