Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Кина“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: eml:Categoria:CINA
с (Бот Додава: ur:زمرہ:چین)
с (Бот Додава: eml:Categoria:CINA)
[[de:Kategorie:China]]
[[el:Κατηγορία:Κίνα]]
[[eml:Categoria:CINA]]
[[en:Category:China]]
[[eo:Kategorio:Ĉinio]]
[[pt:Categoria:China]]
[[qu:Katiguriya:China]]
[[rm:CategoryCategoria:China]]
[[ro:Categorie:China]]
[[ru:Категория:Китай]]
58.155

уредувања