Знаме на Ватикан: Разлика помеѓу преработките

Одземени 56 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Национални симболи на Ватикан]]
[[Категорија:Знаме на Ватикан]]
 
[[ar:علم الفاتيكان]]