Разлика помеѓу преработките на „Папа Анастасиј IV“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: br:Anastaz IV
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
с (Бот Додава: br:Anastaz IV)
[[af:Pous Anastasius IV]]
[[bg:Анастасий IV]]
[[br:Anastaz IV]]
[[ca:Anastasi IV]]
[[cs:Anastasius IV.]]
86.434

уредувања