Разлика помеѓу преработките на „К2“

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: vi:K2
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
с (Бот Додава: vi:K2)
[[uk:K2]]
[[ur:کے ٹو]]
[[vi:K2]]
[[zh:喬戈里峰]]
[[zh-min-nan:K2 Hong]]
86.434

уредувања