Разлика помеѓу преработките на „Богота“

Додадени 47 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
[[ka:ბოგოტა]]
[[kk:Богота]]
[[km:ទីក្រុងបូកូតា]]
[[kn:ಬೊಗೋಟ]]
[[ko:보고타]]
109.264

уредувања