Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: lv:Rietumu konference (NBA)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lv:Rietumu konference (NBA))
[[it:NBA Western Conference]]
[[ko:웨스턴 컨퍼런스 (NBA)]]
[[lv:Rietumu konference (NBA)]]
[[no:Western Conference (NBA)]]
[[oc:Conferéncia Oèst de la NBA]]
2.774

уредувања