Разлика помеѓу преработките на „1893“

Одземен 11 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ur:1893ء Брише: kab:1893, ty:1893
с (Бот Додава: kab:1893)
с (Бот Додава: ur:1893ء Брише: kab:1893, ty:1893)
[[jv:1893]]
[[ka:1893]]
[[kab:1893]]
[[kn:೧೮೯೩]]
[[ko:1893년]]
[[tl:1893]]
[[tr:1893]]
[[ty:1893]]
[[uk:1893]]
[[ur:1893ء]]
[[uz:1893]]
[[vec:1893]]
58.155

уредувања