Отвори го главното мени

Промени

Одземени 29 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Брише: cbk-zam:1712, ty:1712
[[bs:1712]]
[[ca:1712]]
[[cbk-zam:1712]]
[[co:1712]]
[[cs:1712]]
[[tr:1712]]
[[tt:1712]]
[[ty:1712]]
[[uk:1712]]
[[ur:1712ء]]
58.155

уредувања