Разлика помеѓу преработките на „Сили на Оската“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот: Менува Категорија:Втора Светска војна
с
с (Бот: Менува Категорија:Втора Светска војна)
</gallery>
 
[[Категорија:Втора Светскасветска војна]]
 
[[af:Spilmoondhede]]
941.847

уредувања