Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот: Менува Категорија:Втора Светска војна; козметички промени
с (Бот Додава: an:Operación Barbarroya)
с (Бот: Менува Категорија:Втора Светска војна; козметички промени)
{{Втора светска војна}}
 
[[Категорија:Втора Светскасветска војна]]
 
{{Link FA|ro}}
941.847

уредувања