Предлошка:Контекст/doc: Разлика помеѓу преработките

с
кат
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (кат)
 
<!-- КАТЕГОРИИТЕ ДОДАВАЈТЕ ГИ ПОД ОВОЈ РЕД -->
[[Категорија:Википедија:Шаблони за одржување|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Расчистување на воведи|*]]